loading...
arrow_01
IPC Linea ProKılıflar artık daha AKILLI!
IPC ürün ailesi iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarına akıllı bir kılıf şeklinde entegre olan ve entegre olduğu cihazlara endüstriyel lazer mobil barkod okuyucu (1D Ean ve 2D QR), manyetik kart okuyucu, çipli kart okuyucu, NFC özelliklerini katan donanımsal bir çözümdür. Apple’ın Amerika’daki resmi mağazalarında kullanılan üründür.
image_01

Crenno, mobil uygulama geliştirme sektöründeki deneyimini bu akıllı cihazların kabiliyetleriyle birleştirip farklı sektörlerdeki şirketler için onların gereksinimlerine uygun olarak uçtan uca komple çözümler geliştirmektedir.

Bu çözümlerde:

• Hem IPC mobil barkod ürünlerinin barkod ve kart okuma özelliklerinden yararlanılmakta,

• Hem iPhone/iPod Touch/iPad cihazlarının telefon, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS gibi özellikleri kullanılabilmekte,

• Hem de bu özellikler, geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde şirketlerin iç süreçlerine entegre olabilmekte ve çalışanlar tarafından kolayca kullanılabilmektedir.

arrow_02
Sektorler
DEPO+STOK+LOJISTIK = IPC

Akıllı kılıf sayesinde iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarınızla depo, stok ve lojistik yönetiminizi tek bir noktada yürütebilirsiniz. İster Mobil Barkod Okuyucu ister Mobil Barkod Yazıcı çözümlerimizi kullanabilirsiniz.

image_02

 • icon_04 Hastaneler

  Hemşireler hastaların bileklerine takılacak barkodlu bileklikleri IPC kılıflara sahip iPhone cihazlar ile okutarak her hastanın durumunu takip edebilir, alması gereken ilaçları ve saatlerini görebilir, ilaç saati geldiğinde uyarı alabilirler. İlaçların paketlerinin üzerindeki kare (QR) barkodlar hastalara verilirken hemşireler tarafından bu cihazlar ile okutulur ve her hastanın hangi ilacı ne zaman aldığı bilgisi sisteme girilmiş olur.

 • icon_01 Stok Takibi / Depo Yönetimi

  Mağaza içerisinde veya depoda IPC kılıflı iPhone/iPad cihazlarınız ile ürünlerin barkodunu okutup ürünle ilgili detaylı bilgi alabilir, stok durumunu takip edebilir, hangi mağazalarda bulunduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda ürünle ilgili günlük/haftalık/aylık satış rakamlarını görebilir, satınalma talebi açabilirsiniz.

 • icon_02 Saha Satışı

  Saha satışı elemanlarınız IPC kılıflı iPhone cihazlar ile satışını yaptıkları ürünlerin barkodunu okutarak sisteme girişini yapabilir, ödeme alabilir, online fatura hazırlayabilir ve çıktı alabilirler. Bu cihazlar ile saha çalışanlarının anlık konumları ve müşteri ziyaretleri takip edilebilir. Yapılan satışlar, alınan siparişler ve toplanan tahsilatlarla ilgili anlık ve gün sonu raporları düzenlenebilir.

 • icon_03 Restoranlar

  Masalarda bulunan IPC kılıflara sahip iPad cihazlar ile müşterileriniz ister ayrı ayrı ister ortak hesap oluşturarak online menüden seçerek siparişlerini verebilir, yemekleri hazırlanırken mutfağı izleyebilir veya oyun oynayabilir, yemekten sonra da ödemelerini yine bu cihazlar aracılığı ile yapabilirler. Hatta vale ve taksi çağırma hizmetlerinden bile yararlanabilirler.

arrow_03
Mobil Barkod Okuyucu Katalogu

image_01

image_02

image_03

image_04

image_05

image_06

image_07

image_08

image_09

arrow_06
iletisim Bizimle iletişime geçin.
İletişim Formu

Talebiniz gönderilemedi!

Geçerli bir email giriniz!

Zorunlu tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.

Teşekkürler!

CRENNO MOBIL TEKNOLOJI

Rüzgarlıbahçe Mh. Kavak Sk. SMART PLAZA B BLOK KAT:4
Beykoz / ISTANBUL
Türkiye

Tel: +90(216) 681 64 67
E-mail: bilgi@crenno.com
Web: www.crenno.com