Mobil Fuar Çözümü

Şimdi Tüm Cihazlarda.

Crenno Mobil Fuar Çözümüyle fuar alanına ulaşmak, istediğiniz firmanın fuar planındaki yerini bulmak, konferans bilgilerine ulaşmak artık çok kolay!

buy now
buy now
fast
Güncel Bilgiler

Fuarınızla ilgili güncel haber ve duyuruları paylaşabilir, katılımcıların fuarla ilgili görüşlerini paylaşabilmeleri için anketler yaratabilirsiniz.

simple
Fuar Planı

Katılımcılarınız fuar alanında bulunan salonları ve her bir salonun salon planını görüntüleyebilirler. Üstelik katılımcı firmalar salon planı üzerinde bulundukları konumlarına göre doğru yerlerinde görüntülenecektir. Aynı zamanda fuarda yer alan firmalarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, dilerlerse firmaları favorilerine ekleyip daha sonra yeniden kolayca erişebilirler.

easy
Arama

Katılımcılarınızın firmalar, ürünler, ürün kategorileri, ülkeler, markalar, salonlar, sektörler arasında arama yapabilmelerini sağlayabilir, hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz.

fast
Ulaşım

Katılımcıların fuarınıza rahatlıkla ulaşabilmesi için hem Toplu Taşıma hem de Özel Araç seçeneklerinde detaylı bilgi verebilirsiniz. Katılımcılar aynı zamanda bulundukları konumdan fuar alanına nasıl ulaşabilecekleri bilgisini harita üzerinde de görüntüleyebilirler.

simple
Konferanslar

Fuarınızda düzenlenen konferans, panel, seminer ve şirket tanıtımlarını gün gün ve salon salon olmak üzere konu başlığı ve konuşmacı bilgileriyle birlikte yayınlayabilir, daha fazla katılım sağlayabilirsiniz. Katılımcıların katılmayı planladıkları etkinlikleri favorilerine eklemeleri de mümkün!

easy
Dil Desteği

Uygulamanıza farklı dillerde ulaşmak isteyen kullanıcılar için farklı dillerde de destek sağlanmaktadır. Kullanıcılarınız uygulamayı otomatik olarak kendi telefonlarındaki dil ayarlarında belirlenmiş olan dilde görüntüleyebilirler. O dil ayarında destek olmaması durumunda uygulama varsayılan dilde görüntülenecektir.

buy now
buy now

logo 1

logo 2
logo 3

logo 4

Crenno Mobil Fuar Çözümü, yeni fuar rehberiniz!

Crenno, CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya’nın bir numaralı bilişim, teknoloji ve iletişim fuarının Mobil Fuar Uygulaması Çözümü sağlayıcısıdır.