separator line separator line separator line

Genel Özellikler

Bizi tercih etmeniz için yeterli olabilecek yalnızca birkaç özelliğimiz!

shadow full deeplink support email icon Onlarca interaktivite kataloğunuzun içinde!

İnteraktif Dijital İçerikler

Crenno E-Katalog Platformu kataloğunuzun sayfalarında interaktif içerikler tanımlamanıza imkan sağlamaktadır. Katalog sayfalarınıza ekleyebileceğiniz interaktif içerikler arasında fotoğraf albümü, video, ses dosyası, katalog içi sayfalar arası link, sürükle bırak, web sayfası çağırma, mail gönderme, sayfa içi yazıların dikey kaydırılması, panoramik görüntü gösterme vb. özellikler yer alır.

shadow full deeplink support Tek panel, herşey elinizin altında!

İçerik Yönetim Sistemi

Kataloglarınızı ve katalog içerisinde dilediğiniz sayfalara yerleştireceğiniz interaktif dijital içeriğinizi web arayüzü üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde Crenno E-Katalog Platformu’na yükleyebilirsiniz.

user editable playlist

Sosyal Ağlara Tek Tıkla Entegrasyon

Kataloglarınızı takip edenler incelemekte oldukları ürünleri ve kampanyaları tek bir tıkla Facebook, Twitter gibi sosyal ağ hesaplarında paylaşabilirler.

shadow full deeplink support email icon Altyapı varsa, satış var!

Uygulama İçerisinden Alışveriş

Müşterileriniz ürünlerinizin ve kampanyalarınızın üzerine dokunarak e-ticaret sitenizdeki ilgili ürün ve kampanyaya yönlendirilerek buradan alışverişlerini gerçekleştirebilirler. Üstelik tüm bunları katalog uygulamanızdan ayrılmadan yapabilirler.

shadow full deeplink support email icon Yeni, eğlenceli reklamlar!

Dijital Reklam Alanları

Dilerseniz kataloglarınızda kendi firmanızla, grup şirketlerinizle veya satmakta olduğunuz ürünlerle ilgili interaktif reklamlar yayınlayabilir; tanıtım yapabilir ve reklam geliri elde edebilirsiniz.

shadow full deeplink support email icon Anlık ve geçmişe dönük raporlar!

Gelişmiş Raporlama

Raporlama Paneli’nden anlık okuyucu rakamı, sayfa bazında geçirilen süre gibi detaylı bilgilere ulaşabilir, bunun yanında dijital reklamlarınızın tıklanma ve izlenme bilgilerini edinebilirsiniz. Üstelik tüm bu bilgilere ister anlık olarak isterseniz geçmişe yönelik; günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak ulaşabilirsiniz.

shadow full deeplink support email icon Hatırlamak çok kolay!

Favori Sayfalar

Okuyucularınız beğendikleri ürün ve kampanyaların bulundukları sayfaları favori listelerine ekleyebilir, daha sonra bu favori sayfalarını tekrar görüntüleyebilir ve dilediklerini silebilirler.

shadow full deeplink support email icon iPhone, iPad ve Android

Çoklu Platform Desteği

Crenno E-Katalog Platformu iPhone, iPad, Android telefon ve tabletlerde desteklenmektedir.