Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı. Biz Crenno olarak kurumsal şirketlerin de operasyonlarını bu yeni çağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere üretkenliklerini ve verimliliklerini artırmaları, maliyetlerini düşürmeleri ve zaman ve mekandan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konularında yardımcı oluyoruz. Operasyonlarının verimliliğini artırmak ve mobil arenadaki ulaşılabilirliğini geliştirmek isteyen birçok firma ile yaptığımız çalışmalar sonucunda, geliştirdiğimiz çözümler bu firmaların mobil stratejilerinin önemli bir parçası haline geldi.

 

Kurumsal mobil uygulama çözümleri analiz etmek, geliştirmek, entegrasyonunu gerçekleştirmek ve destek vermek çoğu zaman karmaşıktır ve özel uzmanlık gerektirir. Yanlış ellerde şirketler gecikmeler ve planlanmamış harcamalar sonucunda daha yüksek maliyetlere maruz kalabilir ve sonucunda da kötü arayüze sahip veya verimsiz çalışan bir mobil uygulamaya sahip olabilirler. Biz kurumsal şirketlere odak noktamız olan mobil teknolojiler konusunda uzmanlığımız ve yetenekli yazılım geliştirici ve arayüz tasarımcılara sahip kadromuz ile kullanılmaya hazır ve başarılı çözümler sunuyoruz.

Örnek olarak Fuar ve Organizasyon şirketleri için özel geliştirilmiş kurumsal mobil uygulama mFuar ürünümüz bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten ürünün sayfasına erişebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.