Teknoloji devi israil’e yazılım ve know-how ihracatına başladık, Tebrikler CRENNO!

Bu güzel haberi sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. israil’e yazılım ve know-how ihracatına başladık

crenno-tripletes-export

2014’un son döneminde mobil yazılımların güvenliği alanına odaklanan CRENNO Mobil Teknoloji, güvenlik konusunda uzmanlığını üst seviyelere taşımış bununla birlikte yazılım testleri konusunda alanında ilk olan çözümlere imza atmıştır.

Öncelikle Türkiye’de Digiturk’e bu konuda verilen know-how aktarımının ardından tüm dünyada teknoloji üretici, sağlayıcı konumunda görünen İsrail’in Ar-Ge yapan firmalarına mobil yazılım güvenliği ve mobil test konusunda know-how aktarımı, uzaktan eğitim ve yazılım geliştirme desteği verilmeye başlanmıştır.

Alanında bir ilki gerçekleştirdiği için teknik ekibimizi tekrar kutluyoruz. Kendi alanında bir ilk olan bu başarı Türkiye’nin Araştırma ve Geliştirme’de ulaştığı ender noktalardan olmakla birlikte, İsrail’li Ar-Ge firmalarına, kendi alanlarında teknoloji sağlamak Dünya’da da eşine az rastlanır durumlardan birisidir. Bize bu haklı gururu yaşattığın için teşekkürler CRENNO.

Israil’e başlayan teknoloji ihracatımızın ilk müşterisi olan TripleTes firmasına da bize güvendikleri ve tercih ettikleri için tekrar teşekkür ediyoruz.